Říjen v naší družince

Hola hola podzim volá. Říjen nám letos přinesl opravdu hezké podzimní počasí, a proto jsme spoustu času trávili odpoledne na hřišti. Připomněli jsme si Velkou pardubickou a na školním hřišti zdolávali překážky s vyrobenými koníčky. Na vycházkách se děti pustily do sběru kaštanů. V průběhu jablíčkového týdne jsme ochutnávali jablíčka a vyráběli „ovocné špízy“. V druhé polovině října, se družinka začala připravovat na Halloween. Stříhali a malovali jsme duchy, strašidla, čarodějnice a jejich pomocnice kočky. Nejvíc nás bavilo vydlabávání dýní, které zdobí vestibul školy.